Menu

FIFA 18 İçin Dünya Kupası Güncellemesi Geliyor (video) - ebolax

EA Sports, önümüzdeki yaz Rusya’da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası (World Cup) güncellemesinin, FIFA 18 için ücretsiz olarak geleceğini duyurdu ve bir fragman videosu yayınladı.

Güncelleme ile birlikte; bu sene turnuvaya katılacak olan takımlardan birini seçerek Dünya Kupası heyecanını yaşayabileceğiniz gibi, FIFA 18’de bulunan herhangi bir ülke takımıyla da turnuvayı oynayabileceksiniz. Ayrıca FIFA World Cup Ultimate Team modu ile Dünya Kupası’na özel Ultimate Team deneyimi yaşayabileceksiniz.

2018 FIFA World Cup Russia içerik güncellemesi, 29 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için ücretsiz olarak yayınlanacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!