Menu

NBA Playgrounds 2 – Duyuru Videosu - ebolax

Saber Interactive tarafından geliştirilen basketbol oyunu NBA Playgrounds 2 için bir duyuru videosu paylaşıldı.

Eski NBA Jam oyunları tadında 2v2 maçlar yaptığımız, eğlence odaklı NBA Playgrounds oyununun, bence update edilmiş hali gibi duran NBA Playgrounds 2’de, ilk oyundaki içerik eksikliği giderilecek gibi görünüyor. İlk oyunu oynamak her ne kadar eğlenceli olsa da, oyun modlarının kısıtlı olması bir yerden sonra sıkıyordu insanı.

Yeni animasyonlar, yeni oyuncu modelleri, geliştirilmiş yapay zeka, yeni kortlar, dedicated sunucular ile daha iyi bir matchmaking sistemi, dört oyunculu online maçlar, üçlük yarışması ve özel maçlar gibi gayet güzel yeniliklerle gelecek olan NBA Playgrounds 2, NBA’de oynayan ve emekli olmuş toplamda 200’den fazla oyuncuya sahip olacak.

NBA Playgrounds 2, önümüzdeki yaz aylarında PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için çıkışını yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Bir Yorum)

  1. Kojack dedi ki:

    Birçok dizi gibi saçmalıkları da olsa ,acayip gerdi .

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!