Menu

God of War’dan Oynanış Videosu Geldi - ebolax

Sony Interactive Entertainment, geçtiğimiz günlerde kötü kalitede sızdırılan God of War oynanış videosunun resmi olarak yayınladı. Ayrıca oyunun geliştiricisi SIE Santa Monica Studio’nun, bu oynanış videosu üzerinden, oyunun dövüş sistemini açıkladığı bir video daha yayınlandı.

Artık ortada kapışacak bir Olimpos tanrısı bırakmamış olan Kratos’un, İskandinav tanrılarına sardığı yeni God of War, yenilenmiş dövüş sistemi ile yeniden gönüllerde taht kurabilecek mi göreceğiz. Ben şahsen, videodan izlediğim kadarıyla, eski tarzı tercih ederim gibime geliyor ama oynamadan da bir şey söylemek yanlış olur.

God of War, 20 Nisan 2018 tarihinde PlayStation 4’e özel (exclusive) olarak çıkışını yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!