Menu

State of Decay 2’nin İlk 25 Dakikası Yayınlandı (video) - ebolax

İlk oyunu gayet başarılı olan State of Decay 2 için, IGN tarafından, 25 dakika uzunluğunda, dört kişilik co-op multiplayer oynanış videosu paylaşıldı.

Undead Labs tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayımlanacak olan State of Decay 2’de, yeniden zombiler tarafından işgal edilmiş bir dünyada kesip biçeceğiz ama bu sefer co-op multiplayer desteği de var ki izlediğim kadarıyla gayet eğlenceli olacak.

State of Decay 2, Xbox One ve PC platformları için 22 Mayıs 2018 tarihinde çıkışını yapacak. Bu arada oyunun fiyatı da gayet makul seviyelerde olacak gibi.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (3 Yorum)

 1. luana dedi ki:

  Çeviri için teşekkürler. Doğanın Adaleti ni ne güzel gördük. Bu dizi insanın kalbine sıcacık bir elle dokunuyor. Seviyorum. :) custom writings

 2. ilfederico dedi ki:

  Teşekkürler, hayırlı olsun. 0 0

 3. Andy dedi ki:

  Çeviri için teşekkürler. Doğanın Adaleti ni ne güzel gördük. Bu dizi insanın kalbine sıcacık bir elle dokunuyor. Seviyorum. :)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

 • 3103 posts
 • 124 comments
 • 453 followers
 • 0 fans
 • 0 subscribers
 • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!