Menu

1 Bitcoin Ödüllü Oyun; MonteCrypto: The Bitcoin Enigma (video) - ebolax

Gem Rose Accent isimli bir firma tarafından geliştirilen MonteCrypto: The Bitcoin Enigma isimli oyun, ilk bitiren oyuncuya 1 Bitcoin (yaklaşık 11000 dolar) ödül vadederek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Geliştirici ekip Gem Rose Accent tarafından şimdiye kadar görülmemiş bir zorlukta hazırlandığı belirtilen MonteCrypto: The Bitcoin Enigma, birbirinden farklı 24 adet bölüm içeriyor.

Oyuncuların ister kendi başlarına, isterlerse de diğer oyuncular ile beraber bulmacaları çözebilecekleri oyun, 20 Şubat 2018 tarihinde yani yarın Steam üzerinde çıkışını yapacak ve 2 dolar gibi gayet hemen alınıp başlanası bir fiyat etiketine sahip olacak.

Hemen hatırlatalım; oyunun ilk ipucu, resmi sitesinin HTML kodları içerisine yerleştirilmiş durumda: https://montecrypto-game.github.io/

http://store.steampowered.com/app/768750/MonteCrypto_The_Bitcoin_Enigma

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!