Menu

Kyrie Irving’in Reklam Karakteri Uncle Drew, Film Oluyor! (video) - ebolax

Pepsi firmasının, Pepsi Max reklamı için, Boston Celtics takımının süper yıldızı Kyrie Irving’i yaşlı biri kılığına sokarak gençlerle basketbol oynattığı Uncle Drew karakteri, film olarak karşımıza geliyor.

Eğlencelik olarak izlenebilecek olan filmi, hiç olmadı Shaquille O’Neil için izlerim arkadaş! :) Pepsi’nin Uncle Drew reklamını, filmin fragmanının altında paylaştım. Fırsattan istifade bir kez daha seyredilir :)

Charles Stone III’ü yönetmen koltuğunda gördüğümüz ve Kyrie Irving, Shaquille O’Neal, Nick Kroll, Nate Robinson, Erica Ash, Lisa Leslie, Reggie Miller ve Tiffany Haddish gibi isimleri izleyeceğimiz Uncle Drew, 29 Haziran 2018 tarihinde ABD’de vizyona girecek ama bizde de yayınlanır mı bilemem.

Uncle Drew karakterinin yaratıldığı Pepsi Max reklamı

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!