Menu

Avengers: Infinity War İçin İlk Fragman Yayınlandı - ebolax

Marvel’ın neredeyse bütün süper kahramanlarını görebileceğimiz Avengers: Infinity War filmi için ilk fragman nihayet yayınlandı.

Şahsen beni oldukça gaza getiren fragmanda, Marvel evreninin en kral kötülerinden biri olan Thanos film dünyasına da girişini yapıyor. Fragmanın sonunda gördüğümüz Guardians of the Galaxy ekibi ile de filmin aksiyon dozu kadar eğlence dozunun da olacağı anlaşılıyor.

Yönetmen koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo’yu gördüğümüz, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Evans, Chris Hemsworth ve Jeremy Renner gibi birçok ünlü ismi izleyeceğimiz Avengers: Infinity War (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı), 27 Nisan 2018 tarihinde vizyona girecek.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!