Menu

ve Carmelo Anthony, Oklahoma City Thunder’da! - ebolax

Tam artık takas olmaz heralde derken son günlerde alevlenen “Carmelo Anthony nereye gidecek?” sorusunun cevabı belli oldu ve New Yor Knicks ile Oklahoma City Thunder arasında gerçekleşen takas (trade) sonucu Carmelo Anthony de OKC takımına katıldı.

Oklahoma City Thunder takımından Enes Kanter, Doug McDermott ve Chicago Bulls takımına ait olan 2018 ikinci tur draft hakkı New York Knick takımına giderken, Carmelo Anthony de OKC takımına katıldı.

Daha önce gelmiş olan Paul George ile birlikte OKC, Russell Westbrook, Paul George ve Carmelo Anthony üçlüsüne sahip oldu. Paul George aslında kısa forvet (Small Forward) ama shooting guard olarak da oynayabilen bir oyuncu olduğu için sıkıntı olmayacaktır.

Bu gelişme ile beraber önümüzdeki NBA sezonunda TV8’de New York Knick maçlarını izlemeyeceğimiz de kesinleşti :) (bkz Enes Kanter (Gülen))

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 122 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!