Menu

NBA 2K18’in Yenilenmiş MyCareer Modu Harika! (video) - ebolax

2K Sports tarafından geliştirilen NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K18 için, oyunun en sevilen modlarından biri olan MyCareer’in 2K18 versiyonuna dair bir tanıtım videosu paylaşıldı.

Yayınlanan “Neighborhood” isimli fragmanda, NBA 2K18 için baya bir geliştirilen MyCareer (artık ismi RoadTo99) modunda, eskisi gibi bir oyuncu oluşturup kariyer basamaklarını tırmanmanın yanısıra, GTA oynar gibi basketbol dışında çeşitli aktivitelere katıldığımız, berbere ve jimnastik salonuna gittiğimiz bir oyun modu ile karşılaşacağız.

NBA 2K18, 19 Eylül 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformları için çıkışını yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!