Menu

NBA 2K18 İçin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı - ebolax

Şahsen hastası olduğum NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K18 için ilk tanıtım videosu yayınlandı.

“Get Shook” ismindeki fragmanda, NBA 2K18’de daha da geliştirilmiş olan Motion Engine teknolojisinin oyuna etkisini görüyoruz. Gerçekten animasyonlar çok daha akıcı ve gerçekçi görünüyor.

Umarım bu sefer oyunun zorluğunu da iyi ayarlarlar da NBA 2K17’deki gibi hüsrana uğramam. NBA 2K17’nin slider ayarlarını ne kadar zor yapabilirsem o kadar kökledim ama yine de pick & roll savunmasını yapamadı CPU. Golden State’e herhangi bir takımla her çeyrek 40 atıyordum.

2K Sports tarafından geliştirilen NBA 2K18, 19 Eylül 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformları için çıkışını yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!