Menu

PES 2018 İçin E3 Fragmanı ve Oynanış Videosu Yayınlandı - ebolax

Yeni çıkacak oyunlar hakkında bilgilere doyduğumuz E3 etkinliğinden yeni haberler ve videolar gelmeye devam ediyor.

Konami’nin bir dönem çılgın atan ama son yıllarda FIFA karşısında yenik düşen futbol oyunu serisi Pro Evolution Soccer’ın yeni oyunu PES 2018 için E3 fragmanı ve oynanış videosu paylaşıldı.

Grafikleri gayet tatmin edici olan PES 2018’in E3 fragmanında; Dortmund, Barcelona, Schalke ve Liverpool takımları ile oyunun en büyük kozu olan UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi gibi turnuvaların oyundaki versiyonlarını izliyoruz.

Oynanış videosuna baktığımızda ise; oyunun özellikle fizik motorunun gayet kıvamına kavuştuğunu görüyoruz ama her sene kendisini geliştirmeye devam eden FIFA karşısında yine pek şansı olmayacak gibi duruyor.

PES 2018, 14 Eylül 2017 tarihinde PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformları için çıkışını yapacak. Bu sene oyunun PC versiyonunun grafiklerinin dandik olmayacağını ve yeni nesil konsol grafikleri gibi olacağını da belirtelim.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!