Menu

Need for Speed Payback İçin Oynanış Videoları Yayınlandı - ebolax

E3 2017’nin ilk bombaları Electronic Arts (EA) tarafından geldi ve ünlü yarış oyunu serisi Need for Speed’in yeni oyunu Need for Speed Payback için oynanış videoları yayınlandı.

Oyun içi yarış dinamiklerini izlediğimiz oynanış videosunun yanısıra araç özelleştirme seçeneklerini de gördüğümüz bir video daha yayınlandı. Oyunun grafikleri çok güzel görünüyor lakin benim en çok hoşuna giden olay Beetle (Böcek) olarak adlandırılan klasik Volkswagen otomobilin özelleştirme kısımları oldu. Oynanış videolarının oyuncuların geneli tarafından beğenildiğini de belirtelim.

Need for Speed Payback, 10 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC (Origin) için çıkışını yapacak. Oyunun Deluxe Edition sürümünü satın alan oyuncular oyuna 7 Kasım 2017 tarihinde erişebilecekler.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!