Menu

FIFA 18’den İlk Video Geldi - ebolax

EA Sports’un efsane futbol oyun serisi FIFA’nın yeni oyunu FIFA 18 için ilk tanıtım videosu yayınlandı ve oyunun çıkış tarihi belli oldu.

Ne yazık ki oynanış görüntülerine yer verilmeyen videoda, oyunun kapak yıldızı Cristiano Ronaldo’nun klas hareketlerini izliyoruz. Geçen seneye kadar Lionel Messi’yi kapak yıldızı olarak kullanan FIFA serisinde artık en iyi oyuncu Ronaldo olacak gibi görünüyor :)

FIFA 18, 4 adet farklı sürümle beraber geliyor. Eğer, Icon sürümünü veya Ronaldo sürümünü ön sipariş verirseniz oyunu çıkışından 3 gün önce, yani 26 Eylül tarihinde oynayabileceksiniz. Sürüm detayları için:
https://www.easports.com/tr/fifa/news/2017/fifa-18-pre-order-offers

FIFA 18, 29 Eylül 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için çıkışını yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!