Menu

Need for Speed Payback Duyuruldu (video) - ebolax

Geçtiğimiz hafta duyuru sinyallerini veren ve bugün ilk videosunun yayınlanacağı açıklanan yeni Need for Speed (NFS) oyunu Need for Speed Payback için duyuru fragmanı yayınlandı.

Fragmandan anladığımız kadarıyla yeniden hikaye odaklı bir Need for Speed oyununa sahip olacağız. Grafiklerde bir düşüş görür müyüz bilmem ama oyun içinden alınmış olan grafikler oldukça tatlı görünüyor.

Oyunu ön sipariş olarak satın alan oyuncular Platinum Car Pack paketi içerisinde Nissan 350Z 2008, Chevrolet Camaro SS 1967, Dodge Charger R/T 1969, Ford F-150 Raptor 2016 ve Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016 araçlarına sahip olacaklar.

Need For Speed Payback, 10 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını yapacak. Ayrıca Origin Access sahipleri 2 Kasım’da oyunu 10 saat boyunca deneyebilecekler.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!