Menu

Injustice 2’nin DLC Karakteri Red Hood Tanıtıldı (video) - ebolax

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve DC Comics çizgi roman karakterlerini Mortal Kombat tadında dövüştürdüğümüz Injustice 2 için, oyuna DLC paketi ile gelecek karakterlerden biri olan Red Hood odaklı bir oynanış fragmanı yayınlandı.

Haziran ayında çıkış yapacak olan “Fighter Pack 1” indirilebilir içeriğinde yer alan Red Hood, tabancalarını konuşturan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Fighter Pack 1 ile beraber oyuna Red Hood’un yanısıra Starfire ve Mortal Kombat’tan tanıdığımız Sub-Zero da eklenecek.

Injustice 2, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkmış durumda.

Red Hood Fragmanı

Fighter Pack 1 Duyuru Fragmanı

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!