Menu

Blade Runner 2049 İçin Yeni Fragman Yayınlandı - ebolax

Sinema tarihinin kült bilim-kurgu filmleri arasında gösterilen Blade Runner’ın devam filmi Blade Runner 2049 için yeni bir fragman yayınlandı.

Fragmandan anladığımız kadarıyla, yeni dönem bilim-kurgu filmleri gibi aksiyon odaklı olmak yerine ilk filmin havasında çekilmiş olan film, şahsen bu konuda takdirimi kazandı.

İlk filmin 30 yıl sonrasında geçen filmde, yine bir replicant avcısı olan LAPD polisi K’in (Ryan Gosling) hikayesini izleyeceğiz. İnsanlığı kaosa sürükleyecek eski bir sırrı keşfeden K’in yolu, ilk filmden bildiğimiz Rick Deckard (Harrison Ford) ile de kesişecek.

İlk filmin yönetmeni olan Ridley Scott’ın yapımcılığını üstlendiği ve Dennis Villeneuve tarafından yönetilen Blade Runner 2049, 6 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!