Menu

Google Chrome 58 Yayımlandı - ebolax

Artık “Dünyanın en yaygın olarak kullanılan internet tarayıcısı” ünvanına sahip olan (şu anda %58,9) Google Chrome’un 58. sürümü yayımlandı.

Geliştiricilerin hoşuna gidecek yenilikler ile gelen Crome 58, ayrıca çeşitli hatalardan ve güvenlik açıklarından arınmış olarak geliyor. Google Chrome 58’in beta sürümünde gördüğümüz ve tarayıcı üzerinde büyük data setleri ile daha rahat çalışılmasını sağlayan IndexedDB 2.0 ya da kısa adıyla IDB 2.0 standardı, Google Chrome 58’in final sürümü ile beraber tam destek kazanıyor. Bunun dışında Iframe navigasonu iyileştirilirken, Android üzerinde Progresif Web Uygulamaları (PWA) için tam ekran desteği geliyor.

Toplamda 29 güvenlik açığının giderildiği Google Chrom 58’in sürüm notları şöyle:
https://chromereleases.googleblog.com/2017/04/stable-channel-update-for-desktop.html

Eğer sisteminizde Google Chrome varsa kendisini güncelleyecektir ama indirmek isteyen kullanıcılar için:
https://www.google.com/chrome/browser/desktop/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!