Menu

Star Wars: The Last Jedi İçin İlk Fragman Yayınlandı - ebolax

Çocukluğumuzun efsane film serisi olmak yetmediği için günümüzün de efsane film serileri arasına giren Star Wars’un yeni filmi Star Wars: The Last Jedi (Yıldız Savaşları: Son Jedi) için ilk fragman yayınlandı.

Filmin konusuna yönelik pek bir ipucu vermeyen fragmanda Rey karakterinin, Jedi olma yolunda ilerlediğini görüyoruz ve fragman Luke’un “Bildiğim tek bir şey var. Jedi’ları zamanı bitiyor” dediği sahne ile kapanışı yapıyor. Lakin ben bu sözün, Luke’u ikna etmeye çalışırken söylendiğini tahmin ediyorum.

Başrollerinde Daisy Ridley, John Boyega ve Oscar Isaac gibi isimleri izleyeceğimiz Star Wars: The Last Jedi, 15 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3086 posts
  • 118 comments
  • 899 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!