Menu

Prison Break’in Yeni Sezonunun İlk 5 Dakikası Yayınlandı (video) - ebolax

Her ne kadar son sezonlarında mala bağlamış olsa da, ilk sezonlarında bizleri (şahsen beni) ekran karşısına kitleyen Prison Break dizisinin, 8 yıl sonra gelen yeni sezonunun ilk 5 dakikası yayınlandı.

5. sezon ile yayın hayatına devam edecek olan dizide, önceki sezonlardaki kadroyu tekrar izleyeceğiz.

Spoiler!

4. sezonunun sonunda dizinin ana karakteri Michael Scofield’ın ölümüyle biten Prison Break, “sizin yapacağınız işe…” nidalarına sebep olmuştu. Haliyle Scofield olmadan Prison Break dizisi olamayacağı için karakter yeniden canlandırıldı.

Yayınlanan videoda; elinde bir fotoğrafla çıkıp gelen T-Bag (Robert Knepper) sayesinde Scofield’ın Yemen’in en tehlikeli hapishanelerinden birinde olduğunu öğrenen abisi Lincoln (Dominic Purcell) ve eşi Sara (Sarah Wayne Callies) çılgın bir kurtarma planına girişiyorlar ve olaylar gelişiyor.

Prison Break’in 5. sezonu, 4 Nisan 2017 tarihinde (yani bugün) başlıyor.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!