Menu

THY Euroleague Final Four 2017 Özel Logosu Tanıtıldı. - attilan

Bu yıl 19-21 Mayıs tarihlerinde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nun ev sahipliği yapacağı Euroleague Final Four 2017’nin logosu bir videoyla tanıtıldı.
Euroleague Basketbol başkanı ve CEO’su Jordi Bertomeu’nun katılımıyla bugün İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında tanıtılan özel tasarım logo, gelişen EuroLeague kimliğine ve standart logonun güncellenmesine dayanıyor.
Tanıtım videosunda basketbolun temel unsurları hayali bir Final Four dünyasına entegre edilirken, etkinliğin spor ve eğlence açılarına göndermeler yapılmış. Yanısıra ev sahibi şehir İstanbulun sembolü olan yerel unsurlarına da ufak dokunuşlar ihmal edilmemiş.

Her geçen yıl organizasyonda iyileştirmeler yapan ve NBA ile aradaki farkı kapatmayı hedefleyen Euroleague’in gayet başarılı şekile hazırlamış olduğu bu videoda da NBA etkisini görmek mümkün.

Toplantıda ayrıca gelecek sezondan itibaren THY Euroleague’de iki Türk takımı mücadele edeceği konusuna değinen Euroleague CEO’su Bertomeu, ligi yeni inşa ettiklerini daha fazla takıma yer verebilmek için çalışmalar yaptıklarını belirtti. Bertomeu ayrıca ligi büyüyen ve gelişen basketbola göre adapte edip basketbolu her ülkeye yaymaya çalıştıklarının da altını çizdi.

Geçtiğimiz aralık ayında 2 bin TL ile 30 bin TL arası değişen bilet fiyatlarla satışa sunulan Final Four 2017 biletleri yaklaşık 1,5 saat içinde tükenmiş ve Euroleague rekoru olarak kayıtlara geçmişti.

attilan
Eski toprak, bilim kurgu ile siyah beyaz tv'ler ve çizgi roman kitaplarıyla tanışmış, teknoloji ve kişisel bilgisayarların evlerimize girdiği ilk zamanlara şahit olmuş kendini şanslı sayan biri. Duayen sokak basketbolcusu. En önemli özelliği starcraft'ın strateji diğerlerininse oyun olduğuna inanmasıdır, oradan kazanmaktadır.

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!