Menu

Battlefield 1’in Yeni Frontlines Modu İçin Video Yayınlandı - ebolax

DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts (EA) tarafından yayımlanan FPS oyunu Battlefield 1 için gelecek olan “They Shall Not Pass” isimli DLC ile oynayabileceğimiz Frontlines oyun modu için bir tanıtım videosu yayınlandı.

Verdun Heights, Fort Vaux, Soissons ve Rupture isimli 4 adet yeni haritayı oyuna ekleyecek olan They Shall Not Pass DLC’si ile beraber oyuna, birçok el bombası taşıyabilen ve melee ataklara odaklı Trench Raider isimli bir Elite Class da eklenecek. Bunların yanında Char 2C Behemoth, Saint-Chamond Heavy Tank ve Siege Howitzer araçları ile 9 adet yeni silah da oyunculara sunulacak.

Battlefield serisinin Rush ile Conquest mod’larının karışımı şeklinde gelecek olan Frontlines isimli yeni mod, daha çok Rush moduna kaymış durumda.

Battlefield 1: They Shall Not Pass, Mart 2017 tarihinde çıkışını yapacak.

http://battlefield.wikia.com/wiki/Battlefield_1:_They_Shall_Not_Pass

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!