Menu

NBA’de Dev Takas; DeMarcus Cousins, New Orleans Pelicans’a Geçti! - ebolax

NBA’de takas döneminin bitmesine günler kala dev bir takas (trade) gerçekleşti ve Sacramento Kings’in süper yıldızı DeMarcus Cousins, Anthony Davis’in formasını giydiği New Orleans Pelicans takımına geçti.

Yapılan takasa göre; Sacramento Kings‘in yıldız oyuncusu DeMarcus Cousins, New Orleans Pelicansın yolunu tutarken, Pelicans takımından Buddy Hield, Tyreke Evans, Langston Galloway ve 2017 ilk tur draft hakkı da Sacramento Kings takımının oldu.

Bir değişiklik olmassa New Orleans Pelicans takımı, DeMarcus Cousins ve Anthony Davis ile muhteşem ötesi bir pota altına sahip olacak. Bundan sonra New Orleans Pelicans takımı da izlenece takımlar listesine girebilir :)

 

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!