Menu

Injustice 2’nin Yeni Gelen Bayan Kötülerini Tanıyalım (video) - ebolax

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve DC Comics karakterlerini Mortal Kombat tarzında dövüştüreceğimiz Injustice 2 oyunu için, oyunda bulunan kötü bayan karakterlere odaklanmış yeni bir fragman paylaşıldı.

Yapılan açıklamalara göre; NetherRealm’in şimdiye kadar geliştirdiği en büyük karakter havuzuna sahip olacak olan Injustice 2’de, DC Comics’in kötü bayanlarından Catwoman, Cheetah, Black Canary ve Posion Ivy karakterlerini seçebileceğiz. Harley Quinn karakteri de bayan kötüler arasına giriyor lakin bu video yeni ekibe yeni katılan karakterlere yönelik :)

Injustice 2, 16 Mayıs 2017 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!