Menu

Marvel ve Square Enix İşbirliği İle Yeni Avengers Oyunu Geliyor! (video) - ebolax

Ülkemizde çocukları düşünerek “Yenilmezler” diye saçma sapan bir çeviri yapılmış olsa da, eski çizgi roman hastaları tarafından “İntikamcılar” olarak bilinen, Marvel’ın The Avengers ekibinin yeni oyunu duyuruldu.

Marvel ve Square Enix işbirliği ile geliştirilen The Avengers Project, Square Enix çatısı altında bulunan Crystal Dynamics ve Eidos Montreal tarafından geliştiriliyor.

Yayınlanan duyuru videosunda; kahramanlarımızın eşyalarının parçalanmış olduğunu görüyoruz. Thor’un çekici, Kaptan Amerika’nın kalkanı, Hulk’un (Bruce Banner’ın) gözlüğü ve Demir Adam’ın eli gibi parçaları yıpranmış halde izlediğimiz video tamamen gizem dolu olarak hazırlanmış.

Şimdilik ne zaman çıkacağı ve hangi platformlara geleceği belli olmayan oyunu şahsen Marvel hayranı olarak heyecanla bekliyorum.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!