Menu

The King of Fighters: WORLD, Mobil Platformlar İçin Geliyor! (video) - ebolax

Özellikle eski arcade salonlarında (atari salonu) hastası olduğumuz dövüş oyunları ile bilinen SNK, ilginç bir kararla efsane dövüş oyunu serisi The King of Fighters’ın online RPG oyunu The King of Fighters: WORLD’ü iOS ve Android platformlarına özel (exclusive) olarak duyurdu.

Tamamen 3D olarak geliştirilen The King of Fighters: WORLD, oyunculara, The King of Fighters’ın popüler karakterlerini de içeren panoramik bir haritada MMORPG deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

The King of Fighters: WORLD, 2017 Yaz aylarında ilk olarak Çin için çıkışını yapacak ve sonrasında tüm dünya için yayımlanacak. Oyunun pek bilgi vermeyen tanıtım videosu şöyle:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 122 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!