Menu

Double Dragon IV Geliyor! (video) - ebolax

Benim gibi dedelerin eskiden arcade salonlarında (atarici – atari salonu) hastası olduğu Double Dragon serisinin 30. yılı sebebi ile geliştirilen Double Dragon IV oyunu, bizi eski günlere geri götürecek.

İlk oyunu 1987 yılında çıkış yapmış olan Double Dragon serisi, o zamanlar Technos Japan firması tarafından geliştiriliyordu ama artık oyunun isim hakkını Arc System Works almış durumda.

2012 yılında çıkış yapmış olan son oyun Double Dragon Neon ile alakası olmayacak olan Double Dragon IV, bize eski Double Dragon oyunlarında gördüğümüz oynanış dinamiklerini ve grafikleri sunacak.

Double Dragon IV, 30 Ocak 2017 tarihinde PlayStation 4 ve PC (Steam) platformları için çıkışını yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 122 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!