Menu

Super Mario Run, Bomba Gibi Bir Çıkış Yaptı! - ebolax

Nintendo firmasının efsane platform oyunu Super Mario’nun dokunmatik ekranlarda, tek elle oynayabildiğimiz mobil versiyonu Super Mario Run, muhteşem bir çıkış yaptı ve çıktığı gün 2.85 milyon indirme sayısına ulaştı.

Bu indirme istatistiği ile beraber App Store’un zirvesine tırmanan Super Mario Run, Pokemon GO’nun ilk gününde yaptığı 900.000 indirme sayısını da geçti. Yalnızca iOS platformu için çıkış yapmış bir oyuna göre muhteşem rakamlar gerçekten.

Super Mario Run, iPhone, iPad ve iPod için (iOS 8.0 ve sonraki sürümler) 15 Aralık 2016 tarihinde çıkışını yaptı ve oyunun tam sürüm fiyatı Türkiye için 26.99 TL olarak belirlenmiş durumda. Oyun, Android platformu için de 2017 senesi içinde çıkışını yapacak.

https://itunes.apple.com/us/app/super-mario-run/id1145275343?mt=8

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!