Menu

In Flames – Battles - ebolax

Of of of! Diyorum hacılar! Tam bir In Flames albümü olmuş gerçekten ve harika olmuş kesinlikle. Türkiyeden bir müzik sitesi sayesinde (adını hatırlamıyorum) yapılan inceleme sayesinde haberim olan albüme balıklama atladım.

Özellikle şarkıların nakarat kısımlarında beni benden alan Battles albümünde bulunan toplam 14 şarkıdan 9’u müzik kütüphaneme girmeyi başardı.

Şarkılarda buram buram industrial soundları kullanılan albümün mutlaka dinlenmesi lazım. Sound’lar, vokaller falan öyle böyle değil.

Buyrunuz albümün şarkı listesi:

1. “Drained”
2. “The End”
3. “Like Sand”
4. “The Truth”
5. “In My Room”
6. “Before I Fall”
7. “Through My Eyes”
8. “Battles”
9. “Here Until Forever”
10. “Underneath My Skin”
11. “Wallflower”
12. “Save Me”
13. “Greatest Greed” (bonus track)
14. “Us Against the World” (bonus track)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!