Menu

Crash Bandicoot Remastered Geliyor! (video) - ebolax

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen PlayStation Experience etkinliğinin kimilerine göre bomba, kimilerine göre ise sıradan olan tek haberi; PlayStation’ın (PS1) bomba oyunlarından Crash Bandicoot‘un yenilenerek PlayStation 4 platformu için çıkış yapacağı oldu.

Haliyle orjinal oyuna göre süper grafiklere sahip olacak olan Crash Bandicoot Remastered, bana yine de çok sağlam grafiklere sahip bir oyun gibi görünmedi.

İlk olarak 1996 yılında Naughty Dog (yaa yaa The Last of Us geliştiriyor artık adamlar) tarafından geliştirilmiş olan orijinal Crash Bandicoot’un yenilenmiş hali, Vicarious Visions tarafından geliştiriliyor ve Activision tarafından yayımlanacak.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ismiyle çıkacak olan paket içerisinde Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot: Warped oyunlarının remastered versiyonlarını oynayacağız.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 2017 yılı içerisinde PlayStation 4 platformuna özel (exclusive) olarak çıkışını yapacak.

Trailer

Karşılaştırma Videosu

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!