Menu

Tomb Raider 2, Unreal Engine 4 ile Tekrar Yapılıyor! (video) - ebolax

1997 yılında çıkışını yapmış olan ve oyun dünyasına bomba gibi düşen Tomb Raider oyununun devamı olan Tomb Raider 2, Unreal Engine 4 motoru ile yeniden çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Nicobass isimli YouTube kullanıcısı tarafından Unreal Engine 4 kullanılarak yeniden yapılan Tomb Raider 2: Dagger of Xian’ın açılış videosu ve oynanış videosu paylaşıldı ve  oyun yeni haliyle gayet güzel görünüyor.

Bu çalışma, orjinal oyunun yayımcısı Eidos Interactive tarafından yapılmadığı veya desteklenmediği için Nicobass’in bu işten para kazanması gibi bir durum olmayacak. Zaten Nicobass de yasal bir problem çıkmadan oyunu yayımlayabilmenin derdinde.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!