Menu

Luc Besson’un Yeni Filmi Valerian’dan İlk Fragman Geldi - ebolax

The Fifth Element, Lucy ve The Big Blue gibi kült filmleriyle tanıdığımız Luc Besson’un yeni filmi Valerian and the City of a Thousand Planets için ilk fragman yayınlandı.

1967’de yayım hayatına başlayan Valérian and Laureline isimli çizgi romandan uyarlanan filmde, Valérian ve Laureline adındaki iki hükümet ajanının zamanda yolculuk yaparak evrende düzeni sağlamasını izleyeceğiz. Çizgi romanın 40 yıldan fazla zamandır raflarda olması da ayrı bir başarı.

Başrollerini Dane DeHaan ve Cara Delevinge’in paylaştığı, Ethan Hawke, Clive Owen, John Goodman ve Rihanna gibi isimlerin de onlara eşlik ettiği Valerian, 27 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!