Menu

Amazon.de’ye Türkçe ve Ücretsiz Kargo Desteği Geldi! - ebolax

Dünyanın önde gelen alışveriş (e-ticaret) sitelerinden biri olan Amazon.com, Almanya şubesi olan Amazon.de adresine Türkçe desteği getirdi ve Türkiye’den yapılan alışverişlerde büyük kolaylıklar sunmaya başladı.

49 euro ve üstünde yaptığımız alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunan Amazon.de, özellikle Türkiye’de gayet kollu bir şekilde vergi yiyen ve pahalı olan ürünleri alma konusunda çok iş yapacak gibi görünüyor. Bunların dışında Türk müşteri hizmetleri de, Türkçe e-posta ve telefon desteği sağlayacak.

Özellikle kutulu oyun gibi ülkemizde pahalı olan ama Almanya gibi ülkelerde gayet uygun fiyatlı olan ürünleri Amazon.de üzerinden almak güzel olacaktır. Yalnız aman diyim dikkat edin, gümrük maksimum fiyatını (en son bildiğim 100 euro’ydu) aşarsanız sizi çok sağlam bir macera bekliyor demektir :)

Amazon’un sahip olduğu amazon.com.tr adresi, Amazon.de sayfasına yönleniyor ama bu sefer de dil seçeneğini kendinizin seçmesi gerekiyor. Amazon.de Türkçe sayfalarına doğrudan ulaşabilmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.amazon.de/gp/switch-language/homepage.html/ref=cs_switchlang_tr_surl?ie=UTF8&language=tr_TR

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!