Menu

Overwatch’un Yeni Karakteri Sombra ve Yeni İçerikler Tanıtıldı (video) - ebolax

BlizzCon 2016 ile beraber coştukça coşan Blizzard, bomba oyunu Overwatch için gelecek olan içerikleri oyunculara sundu ve Overwatch’un yeni karakteri Sombra’yı resmi olarak tanıttı.

Yakın menzilde etkili olan tam otomatik tabancası bulunan Sombra, Hack, Thermotic Camo, Translocator ve EMP özelliklerine sahip. Hack ile düşmanları belli bir süre oynanamaz hale getiren karakter, Thermotic Camo ile de görünmez olabiliyor. Üçüncü özellik Translocator ise elimizdeki cihazı nereye atarsak oraya ışınlanmamızı sağlıyor.

https://playoverwatch.com/en-us/heroes/sombra

Overwatch’a gelecek olan yenilikler konusunda Sombra ile yetinmeyen Blizzard, Oasis ve Eco Point: Antarctica adlı iki yeni haritanın çok kısa bir süre sonra Overwatch’ın PTR sunucularında oynanabilir olacağı müjdesini de verdi.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre; oyuna eklenecek yeni Arcade modu ile beraber özel maçlarda, özel şartlarla oynayabileceğiz.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3094 posts
  • 123 comments
  • 899 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!