Menu

Ubisoft’un Kayak Oyunu Steep İçin Oynanış Fragmanı Yayınlandı - ebolax

Aksiyon oyunları ile bildiğimiz Ubisoft, ilginç bir kararla ekstrem sporlara yöneldi ve yeni geliştirdiği kayak oyunu Steep için bir oynanış fragmanı yayınladı.

Alpler ve Alaska’nın çeşitli bölgelerinde geçecek olan oyunda kayak, wingsuit, snowboard ve yamaç paraşütü gibi sporların heyecanını biraz da olsa hissedeceğiz. Özellikle grafikleri çok başarılı görünen Steep, sanal gerçeklik başlığı (VR) ile çok çılgın atabileceğimiz bir oyun olabilir.

Çekimleri sırasında profesyonel kayakçı Matilda Rapaport’un, ne yazık ki hayatını kaybettiği Steep, 2 Aralık 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3094 posts
  • 123 comments
  • 899 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!