Menu

Tom Cruise’un Unutulmaz Rollerini 10 Dakikada Yeniden İzleyin (video) - ebolax

Bu Amerikalılar her işi harika yapıyor arkadaş, bu nedir böyle? Yeni Türkiye olarak bizim yapmamız gerekmiyor mu böyle kaliteli olaylar? :)

Çocukluğumuzdan beri izlediğimiz ünlü aktör Tom Cruise, yeni filmi Jack Reacher: Never Go Back’in (Jack Reacher 2) tanıtımları için şu aralar fazla göz önünde ve bu tanıtımlar dahilinde James Corden’ın sunucusu olduğu Late Late Show’a çıkmış.

Show sırasında 35 yıllık oyunculuk kariyerinde canlandırdığı karakterleri, programın “Role Call” bölümünde 10 dakikalık bir parodi ile tekrar canlandıran Tom Cruise, James Corden ile beraber çok eğlenceli bir videoya imza atmış.

2012 yılında vizyona giren Jack Reacher’ın devam filmi olan Jack Reacher: Never Go Back (Jack Reacher: Asla Geri Dönme), dün vizyona girdi.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!