Menu

PlayStation 4 Pro Tanıtıldı! (video) - ebolax

Ne zaman çıkacak? Nasıl olacak? Hangi oyunlar gelecek? gibi sorular havada uçuşurken nihayet PlayStation 4 Pro gün yüzüne çıktı.

Sony’nin düzenlediği PlayStation Meeting etkinliğinde tanıtılan PlayStation 4 Pro, geliştirilmiş GPU, daha hızlı işlemci, HDR ve 4K desteği ile çılgın bir oyun deneyimi vadediyor.

Etkinlik sırasında Horizon: Zero Dawn, Tomb Raider, Call of Duty ve Mass Effect’in PlayStation 4 Pro için optimize edilmiş versiyonları tanıtıldı (aşağıdaki video). PlayStation 4’te sahip olduğunuz oyunları PlayStation 4 Pro’da oynayabileceksiniz ama bazı oyunlar da PlayStation 4 Pro için optimize edilerek tekrar çıkış yapacak. PlayStation 4 Pro için ilk gelecek oyunlar şunlar;

-Call of Duty: Black Ops III
-Call of Duty: Infinite Warfare
-Call of Duty: Modern Warfare
-Days Gone
-Deus Ex: Mankind Divided
-Farpoint
-FIFA 16
-Final Fantasy XV
-For Honor
-Horizon: Zero Dawn
-INFAMOUS: First Light
-Killing Floor 2 (TripWire Interactive)
-Mass Effect: Andromeda
-Middle-earth: Shadow of Mordor
-Paragon
-Rise of the Tomb Raider
-Spider-Man
-Uncharted 4: A Thief’s End
-Watch Dogs 2

Açıklamalara göre PlayStation 4 Pro, standart PlayStaton 4’e göre %30 daha küçük, %16 daha hafif ve %28 daha az enerji tüketimi yapıyor.

10 Kasım 2016‘da satışa çıkacağı belirtilen PlayStation 4 Pro’nun fiyatı 399 $ / € olarak açıklandı.

Sony, PlayStation 4 Pro ile beraber PlayStation 4 Slim versiyonunu da tanıttı. Açıklamalara göre PlayStation 4 Slim, standart PlayStaton 4’e göre %30 daha küçük, %16 daha hafif ve %28 daha az enerji tüketimi yapıyor.

PlayStation 4 Slim, 15 Eylül 2016 tarihinde 299 dolar fiyat etiketi ile çıkışını yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!