Menu

Yeni Marvel Dizisi Luke Cage’den Bir Fragman Daha Geldi - ebolax

İlk olarak Jessica Jones dizisinde gördüğümüz Marvel çizgi roman karakteri Luke Cage’in, NetFlix tarafından hazırlanan kendi dizisinden bir fragman daha yayınlandı.

Asıl adı Carl Lucas olan Luke Cage, gençliğinde sokak çetelerine katılır ama sonra pişman olup çıkar. Klasik olarak çetenin lideri peşini bırakmaz ve evine büyük miktarda uyuşturucu yerleştirerek ihbar eder. Sonunda hapse giren Carl Lucas, hapiste de ırkçılık ve şiddet ile uğraşır. En nihayetinde Dr. Noah Burstein ile tanışan Carl, bir deneye katılır ve çok büyük bir kuvvete sahip, derisi çelik kadar sert bir insana dönüşür.

Luke Cage dizisi, 30 Eylül 2016 tarihinde Netflix platformunda yayın hayatına başlayacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!