Menu

Marvel: Ultimate Alliance Bundle Çıkışını Yaptı! (video) - ebolax

Marvel çizgi romanlarının birçok karakteri ile oynayabildiğimiz 2006 ve 2009 yapımı Marvel Ultimate Alliance 1 ve 2 oyunlarının, San Diego’da düzenlenen Comic-Con fuarında Marvel tarafından yapılan açıklama ile; yenilenerek PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına geleceği müjdelenmişti ve bu müjde hemen gerçeğe dönüştü!

Marvel: Ultimate Alliance 1 ve 2 için çıkış videoları paylaşıldı ve artık oyunları PC’mizde oynayabileceğiz. Şu anda PlayStation 4 ve PC için çıkış yapan oyunların Xbox One sürümü 2 gün geciklemeli olarak gelecek.

Yalnız kötü haber; oyunlar kol gibi fiyatla çıkış yaptı. Steam’de oyunların tek tek fiyatı  129 TL olarak belirlenmiş ve bundle paket için 209 TL istiyor ayılar.

Marvel: Ultimate Alliance:
http://store.steampowered.com/app/433300/

Marvel: Ultimate Alliance 2:
http://store.steampowered.com/app/433320/

 

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!