Menu

43 Yıl Sonra Gelen Cem Karaca ve Moğollar Albümü! - ebolax

Anadolu rock müziğimizin efsane isimlerinin buluştuğu albüm yıllar sonra raflarda yerini alıyor.

Cem Karaca ve Moğollar’ın tee 1973 yılında gerçekleştirdikleri canlı kayıt, ünlü yapımcı İzzet Öz’ün çalışmaları sonucunda plak ve CD + kitap seçenekleriyle, tam 43 yıl sonra satışa sunuluyor.

“Cem Karaca & Moğollar – 2.2.1973” isimli albüm, orjinal ayı ve gününde yani 2 Şubat’ta tüm Türkiye’de satışa sunulacak.

Albüm içeriğinde daha önce görmediğimiz fotoğraflar, Cem Karaca’nın el yazıları ve şarkılar için hazırlanmış illüstrasyonlar da bonus içerik olarak bizlerle olacak.

İzzet Öz`ün belirttiğine göre 1000 adet plak ve 1000 adet CD olarak basılan bu albümü kaçırmak istemiyorsanız acele etmeniz gerekiyor.

Edit: Efenim albümün nereden alınacağına ve fiyatına dair çok soru geliyor. Bugüne kadar bu soruların cevaplarını biz de bilmiyorduk ama bugün rastladığım bir linkten albümü 21.12 TL’ye CD olarak ön-sipariş verebiliyorsunuz (yalnız Esenshop ile hiçbir alakam olmadığı için güvenilirliğini bilmiyorum onu da belirteyim). http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=96960

cem-karaca-ve-mogollar-izzet-oz

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (2 Yorum)

 1. ebolax ebolax dedi ki:

  İşte biz de bulamadığımızdan belirtemedik :)

 2. Haluk Oktaymen dedi ki:

  FIYATINI VE SARKI LISTESINIDE BURADA BELIRTSEYDINIZ IYI OLURDU NEDENSE BU BILGILER HIC BIR YERDE YOK

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

 • 3103 posts
 • 124 comments
 • 453 followers
 • 0 fans
 • 0 subscribers
 • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!