Menu

Popeye (Temel Reis) Animasyon Filmi Olarak Geliyor! (video) - ebolax

Hacı ben bu haberi nasıl atlamışım yahu? Yeni haberim oldu walla :D

Çocukken hastası olduğumuz, ıspanak yiyerek çılgın atan karakter Popeye (Temel Reis – Bu da yabancı bir karaktere Türkiye’de konmuş olan en tırrık isim heralde :D), 2016 yılında sinemalara konuk olmaya hazırlanıyor.

Elzie Crisler Segar’ın oluşturduğu dünyaca ünlü, ıspanak yiyerek güçlenen çizgi roman karakteri, ilk olarak 1929 yılında çizgi film olarak yayınlanmıştır. Sevgilisi Olive (Safinaz) ve ezeli düşmanu Bluto (Kabasakal) ile çocukluğumun önemli karakterlerinden biri olmuştur.

Popeye animasyon filminin yönetmenliğini Hotel Transylvania’yı da yöneten Genndy Tartakovsky üstleniyor. Senaryo ise Smurfs serisinde de birlikte çalışan Jay Scherick ve David Ronn tarafından yazılıyor.

2016 yılında izleyeceğimiz animasyon filminin kesin vizyon tarihi henüz belli değil.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!