Menu

Motörhead Grubunun Esas Adamı Hayatını Kaybetti - ebolax

İngiliz Heavy Metal gurubu Motörhead’in kurucusu ve bas gitaristi ve vokali Lemmy Kilmister (Fraser Kilmister), 70 yaşında yaşamını yitirdi.

Motörhead grubunun temsilci Andrew Goodfriend, Kilmister’ın ABD’nin Los Angeles kentinde, kanser nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini açıkladı.

50 yılı aşkın süredir sigara kullanan Kilmister, bu yüzden ciddi sağlık sorunları yaşıyordu ve son dönemde bu sağlık sorunları nedeniyle Motörhead turneleri iptal edilmiş hatta bir konser yarıda kesilmişti.

Kilmister 1970’lerde Hawkwind grubuyla başladığı müzik serüvenine 1975’te kurduğu Motörhead grubuyla devam etti ve Motörhead grubu ile 24 albüm çıkardı. 2010’da çıkmış olan “Lemmy the Movie” filminde kendisi anlatılmaktadır.

Motörhead – Ace Of Spades

Motorhead – Amiga Game

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 122 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!