Menu

Captain America: Civil War İçin İlk Fragman Yayınlandı - ebolax

Marvel çizgi roman evreninin en iyi konularından olan Civil War (İç Savaç) konusuna girişecek olan yeni süper kahraman filmi Captain America: Civil War için ilk fragman yayınlandı.

Temelinde Captain America karakterinin olduğu film aslında yeni bir Avengers filmi gibi görülebilir. Yeni filmde kahramanlarımızın arasına kara kedi giriyor ve birbirleriyle kapışmaya başlıyorlar. Captain America bir tarafta, Iron Man (Demir Adam) bir tarafta ve bu taraflardan birini seçen kahramanlar ile bol kavgalı bir filme hazır olun.

Anthony Russo ve Joe Russo’nun yönetmen koltuğunda olduğu ve Chris Evans, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr. ve Elizabeth Olsen gibi oyuncuları izleyeceğimiz film, 6 Mayıs 2016 tarihinde izleyici ile buluşacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!