Menu

Yeni FPS Oyunu LawBreakers’dan Oynanış Videosu Geldi - ebolax

Abi oyun ne kadar çok Overwatch’a benzemiş ya. Overwatch’ı da oynamadık tabi ama şu videoyu Overwatch videosu diye gösterseler o kafada izlerim yani. Yalnız güzel oyun olacak gibi görünüyor.

Gears of War oyunun yaratıcıları Cliff Bleszinski ve Boss Key studios’un ortaklığı ile geliştirilen ücretsiz FPS oyunu LawBreakers’ın ilk oynanış videosu yayınlandı.

LawBreakers, The Shattering adlı felaketten sonra yer çekimsiz bir dünyada geçiyor. Unreal Engine 4 motoru ile geliştirilen oyunun grafikleri gerçekten çok güzel görünüyor. Videoda Grand Canyon 2105 haritasında Kitsune (Assassin), Maverick (Skirmisher), Breacher (Gunner) ve Cronos (Titan) isimlerine sahip 4 adet karakter ve skill’leri tanıtılıyor. Oyunda MMO FPS (veya MOBA FPS) oyunlarında alıştığımız üzere her karakterin kendine has özellikleri (skill) var ve muhtemelen level sistemi falan da göreceğiz.

Oyun, PC platformuna özel (exclusive) olarak 2016 yılında çıkış yapacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!