Menu

Tarantino’nun Yeni Filmi The Hateful Eight’in İlk Fragmanı Geldi - ebolax

Sinema dünyasının en kral yönetmenlerinden olan Quentin Tarantino imzalı yeni film The Hateful Eight için ilk fragman yayınlandı. Rezervuar Köpekleri, Ucuz Roman ve Soysuzlar Çetesi gibi kült filmlerin yönetmeni bakalım bu filmde de bizleri etkileyebilecek mi?

Vahşi Batı (Western) tadında ilerlemeye devam eden yönetmen, yeni filmi The Hateful Eight’te, bir kar fırtınası sırasında sığınak arayan sekiz yolcunun kendilerini bir anda ihanet ve aldatmaca dolu bir durumun içerisinde bulmalarını anlatıyor. İç Savaş sonrası Amerika’nın batısında geçen The Hateful Eight boyunca, her biri farklı bir geçmişe ve hikayeye sahip olan bu sekiz haydutun gerçek yüzlerinin ortaya çıkışını izleyeceğiz.

Başrollerinde Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Bruce Dern, Jennifer Jason Leigh, Tim Roth, Demian Bichir, Michael Madsen ve Walton Goggins gibi baba oyuncuların yer aldığı film, ABD’de 25 Aralık 2015’te izleyicilerle buluşacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!