Menu

Anno 2205’ten Fragman ve Oynanış Videosu - ebolax

Gamescom bu sene gayet bereketli geçiyor adamım!

Belli bir hayran kitlesine sahip simülasyon serilerinden Anno, Anno 2070’in ardından, gelecek temasını bir üst düzeye taşıyarak Anno 2205 ile gümbür gümbür geliyor. Oyuncuların Dünya’da başlayacağı, daha sonrasında Ay’da devam edeceği macerayı sunan Anno 2205 için bir fragman videosu ve oyunu anlatan bir oynanış videosu yayınlandı.

Fragman videosunda oyundan sahneleri görüyoruz. Dünya’da başlayan ve yavaş yavaş gelişimine devam eden bir bölgenin, daha sonra Ay’a taşınması gösteriliyor. Oynanış videosu zaten malumunuz :)

Ubisoft tarafından geliştirilen oyun, 3 Kasım’da yalnız PC platformu için çıkışını yapacak.

Fragman Videosu

Oynanış Videosu

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 122 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!