Menu

Skyrim’e, Eklenti Paketi Gibi Bir Mod Geliyor! (video) - ebolax

Sanırım The Elder Scrolls V: Skyrim, yeni versiyonu çıkana kadar oynanmaya ve modlanmaya devam edecek. Oyun için geliştirilen modlara çok güzel bir tane daha eklendi.

“The Forgotten City” ismindeki mod, bir oyun modundan daha çok bir genişleme paketini (expansion pack) andırıyor ki fragman videosunda da bu şekilde bahsediliyor. Ekim ayında çıkması planlanan mod, eğer belirtilen özelliklere sahip olursa oyuncuları bir süre daha Skyrim’de tutabilecek gibi görünüyor.

Planlanan içerikler ise şu şekilde:

– Keşfedilmeyi bekleyen koca bir yeraltı şehri
– Farklı sonlara sahip çizgisel olmayan bir hikaye
– Etkileşime geçilebilecek 30 farklı karakter
– 1.200’ün üzerinde diyalog

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!