Menu

Street Fighter V, Sorunlu Beta Sürecine Devam Ediyor - ebolax

Yani tamam Street Fighter V için daha beta süreci bu ve hataların olması çok normal ama bu kadar hata olmasını da kimse beklemiyordu.

Street Fighter V’in beta süreci başladıktan sonra sunuculara çılgınca akın eden kullanıcılar, Capcom’un beta sürecini durdurmasına ve sunucuları bakıma almasına sebep olmuştu. Capcom tarafından tekrar açılan sunucular ne yazık ki yeniden kitlenmiş durumda. Capcom’un bir türlü çözemediği sunucu sorunları oyuncuları çileden çıkardı.

Capcom’un resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre; sunucular bir süre daha bakıma alınacak. 23 Temmuz’da başlatılan beta, şimdiye kadar sorunsuz bir zaman geçirmedi.

Yapılan açıklamada, beta sunucularındaki problemlerin 28 Temmuz Salı günü biteceği ifade edildi ve Capcom, sorunları gidermek için harıl harıl çalıştıklarını açıkladı.

Yani oyun hata verecekse şimdiden vermesi ve bu hataların zaman içinde giderilmesi iyi bir şey tabisi. Yalnız bu hataların önemi büyükse ve giderilmesinde gecikme olursa oyunu çıkış tarihi olan Mart 2016’da görmemiz biraz hayal olur.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!