Menu

Pixar’ın The Good Dinosaur Filmi için Fragman Yayınlandı - ebolax

Disney Pixar‘ın, bir çocuk ile bir dinozorun dostluğu konu alan yeni filmi The Good Dinosaur için ilk fragman yayınlandı.

Pixar’ın ustalığını konuşturduğu film, özellikle mekan tasarımları konusunda muhteşem olmuş.

Dinozorların sonunu getiren meteor dünyayı pas geçer ve olaylar gelişir… şeklinde konusunu özetleyebileceğimiz filmin fragmanında, Arlo isimli bir apatosaurus cinsi dinozor ile bir çocuk görüyoruz.

Filmde Neil Patrick Harris, Anna Paquin, Judy Green, John Lithgow, Bill Hader ve Frances McDormand gibi isimler seslendirmen olarak yer almışlar.

The Good Dinosaur filmi Amerika’da 25 Kasım’da vizyonda olacak. Birleşik Krallık ile beraber diğer tüm ülkelerde ise 27 Kasım’da gösterime girecek.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!