Menu

Espor Denince Akla; Baze E-Sports Cafe Bar - ebolax

Oyuncuların da artık bir mekanı var!

Starcraftseverlerin bir araya gelip önemli turnuvaları izledikleri ve Barcraft olarak adlandırılmış ve tanınmıştı. Konsept sonrasında Street Fighter, Dota gibi oyunlara uyarlanmış ve nihayet elektronik spor barları açılmaya başladı. Dünya’da Meltdown eSports Bar ile yayılan eSpor Bar konsepti Türkiye’ye geliyor.

Kendine özgü konsepti ile Oyun dünyasına ilgi duyan herkesin hoş vakit geçirebileceği, e-Spor hakkında birçok içeriğin ve etkinliğin yer alacağı, Türkiye’nin ilk ve tek e-Spor barı Baze eSports Cafe & Bar da Dorock XL’ın Kadıköy’e ve e-Spor sevenlere kazandıracağı ayrıcalığı olacak.

eSpor severlerin ESL şampiyonaları, Intel Extreme Masters, LOL Şampiyonluk Ligi karşılaşmalarını canlı olarak izlerken içkilerini yudumlayabilecekleri Baze eSports Cafe & Bar oyun dünyasının buluşma noktası olacak.

Kadıköy merkezde, PTT’nin yanındaki Neşet Ömer Sokak’ta Migros’un yanında (No:3) bulunan Baze eSports Cafe & Bar 15 temmuz’daki partisi (+18 yaş) ile kapısını oyuncu ve eSporseverlere açıyor!

En olmadı Facebook sayfasını ziyaret edin:
https://www.facebook.com/BazeEsportsBar

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!