Menu

Dragon Age: Inquisition’ı 6 Saat Boyunca Ücretsiz Oynayın! - ebolax

BioWare tarafından geliştirilen, Electronic Arts tarafından dağıtılan ve 2014‘ün en kral oyunlarından olan (ödülü de var) Dragon Age: Inquisition, Origin‘de hikaye modu 6 saat ücretsiz oynanabilecek hale getirildi.

Origin’in alışık olduğumuz Game Time ve On the House etkinliklerine bağlı olmadan yapılan ve oyuna gelen yeni güncelleme ile aktif olan teklif, oyunu henüz oynamamış olanlar için (ben de dahilim bu gruba) kaçırılmaz bir fırsat gerçekten.

Aşağıdaki linkten oyunu ücretsiz olarak satın alıp, hikaye modunu 6 saat ücretsiz oynayabiliyor ve sonrasında ücretini ödeyerek oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Ayrıca bomba bir haber daha var, oyunda bulunan çoklu oyuncu modu da zaman sınırı olmaksızın ücretsiz hale geldi! Pek tutulmayan bir çevrim içi modunu, sıkılana kadar oynayabilirsiniz.

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/dragon-age-inq-f2p/pc-download/base-game/standard-edition

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!